PureTopluluk

Toplantılarımıza ve katıldığımız etkinliklere göz atın.
Önceki slayt
Sonraki slayt

Özel İçerik: Pure E-World Energy & Water 2024'te!

Bu Şubat ayında Essen'de düzenlenen E-World Energy & Water'da her zamanki yerimizdeydik. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Pure Booth'taki atmosfer gerçekten heyecan vericiydi! Esnek ve dinamik çözümlerimizi sergilerken dostlarımız, meslektaşlarımız ve diğer sektör liderleriyle bağlantı kurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Bu keyifli etkinlikten öne çıkanlara ve görüşlerimize göz atın!

PVM°EWorld_PureEnergy_WEB-32
PVM°EWorld_PureEnergy_WEB-14
PVM°EWorld_PureEnergy_WEB-2
PVM°EWorld_PureEnergy_WEB-5
PVM°EWorld_PureEnergy_WEB-13
PVM°EWorld_PureEnergy_WEB-4
PVM°EWorld_PureEnergy_WEB-19
PVM°EWorld_PureEnergy_WEB-18
PVM°EWorld_PureEnergy_WEB-25
PVM°EWorld_PureEnergy_WEB-16
e3
PVM°EWorld_PureEnergy_WEB-28

Pure Alignment 2023 - İstanbul, Türkiye

Günlük koşuşturmadan bir adım geri çekilmek, bu hızlı tempolu dünyada bizi pür ve dingin tutmak için çok önemlidir. "The Alignment" adlı yıllık toplantımızda tam da bunu başardık - kolektif bir düşünme ve yeniden enerji kazanma anı! 🍀 ⚡

Pure Alignment 2023'te, dünyanın dört bir yanındaki tüm meslektaşlarımız İstanbul'da bir araya geldi - güçlerimizi sinerji haline getirmek ve ruhlarımızı deşarj etmek için. Alignment, ilham verici bir işbirliği ve yenilenme zamanıydı - bize kolektif çabalarımızın seçkin bir ekip olarak birlikte büyümek ve eğlenmekle ilgili olduğunu hatırlattı. Burada en yüksek performans için stratejileri araştırırken, zihinsel esenlik ve iş-yaşam uyumunun önemini de benimsedik.

Alignment, bizi her zamankinden daha uyumlu ve hizalı hale getiren stratejik duraklamamız oldu. Elde ettiğimiz içgörüler paha biçilmez değerde olup, sürdürülebilir ve yenilikçi bir geleceğe doğru ilerlememizi sağlıyor. Artık pillerimiz şarj oldu ve yenilenmiş bir güç ve daha geniş perspektiflerle zorlukların üstesinden gelmeye hazır hissediyoruz!

Hedeflerimizi hizaladığımız, etkimizi artırdığımız ve iyilik için temiz, sürdürülebilir güce doğru ilerlediğimiz yeni bir yıla! 🚀

Pure'dan Gizlilik Hatırlatması!

Bilgilerinizi nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve koruduğumuzu daha iyi açıklamak için Gizlilik Politikamızı güncelledik. Gizlilik politikasının tamamını görmek için lütfen Governance sayfasındaki bağlantıyı inceleyin. Hizmetlerimizi kullanmaya devam ederek bu güncellemeleri kabul etmiş olursunuz.

Kabul et